Duurzame materialen

Reclamevrije labels

Eigen productie, snelle verzending

Gratis levering vanaf € 30,-

Best verkocht

  • WAT KLANTEN ZEGGEN

    Opstrijk Naamlabels - wit met uni druk

    5 / 5

    2023-07-02

    We hebben een kinderkledingzaak en krijgen regelmatig de vraag om een merkje te maken op de kleding. Het opstrijkmateriaal van label en co is even gemakkelijk te verwerken als je in de winkel als standaard kan krijgen alleen hebben wij een eigen ontwerpje gemaakt - wel met hulp van technisch support van label en co- en dat is allemaal prima bevallen. Even onder de pers en klaar. Voor ons geen standaard strijkdingetjes meer maar gewoon even naar label en co. Klaar en goed. Vivian

Satijnen innaai 'loop'-labels - zwart

5.00/5 - 1 beoordeling - Beoordeel

Satijnen innaai 'loop'-labels - zwart

45 Gepersonaliseerde (zij)naadlabels welke je eenvoudig vouwt en de uiteinden instikt. Sjiek, voor elke textiel, tassen en jassen.

Meer details

14,45 €

2 Sets
-10%

Set van 45 Satijn Innaai Labels, met (melk)witte of zand/goudkleurige opdruk. 
Het icoontje* op de bovenste helft en max 3 regels tekst op de onderste helft van het etiket - opmaak gelijkend als foto -.

*  Bij keuze voor 'geen icoontje' komt je tekst op de 'bovenste' helft van het label. Daarmee blijft de 'onderste' helft blanco.

 Uniek en zeer laag geprijsd!

 Geen kleding of ander textiel meer verliezen door je Eigen Merk!

 Originele textiellabels van de hoogste kwaliteit satijn

 Gladde textiel structuur, duurzaam en zeer zacht

 Wassen tot 40°C, stomerij- en strijkbestendig

 Deze labels worden ongevouwen geleverd zonder vouwlijn

 Afmeting: 70 x 30mm (hxl) = Zichtlabel na innaaien ca. 25 x 30mm

 Uiteinden kunnen een beetje rafelen. Er wordt rekening gehouden met innaai ruimte

 Ca. 8 mm innaairuimte aan beide uiteinden

 Maximaal aantal karakters per regel: 15

 Wij drukken, in tegenstelling tot andere aanbieders, niet onze bedrijfsnaam op jouw labels


"Bedenk, Maak en Herken"


Door de verscheidenheid van computerschermen kan het voorbeeld op het scherm er anders uit zien. Wij zorgen dat het label perfect wordt.

 

By Freena V on 2018-08-08
5
Mooie labels, super service!
Ik heb deze labels besteld voor ons dochtertje dat erg van friemelen met satijnen labels houdt. Toen ik dat aangaf bij de bestelling, heeft Label&Co er een zakje met heel veel verschillende labels bij gedaan voor haar! Zo intzettend lief! De mensen zijn heel klantgericht en vriendelijk en de labels van top kwaliteit. Onze dochter kan haar geluk niet op en friemelt vrolijk verder. Hartelijk dank!
Pagina : 1

Alleen geregistreerde klanten kunnen reacties plaatsen.